Kdo jsou Ewebovky

Vaši partneři v online světě

Kdo jsme

Jeden tým, několik zkušených profesionálů, mnoho let zkušeností v různých oborech online světa.

Jsme tým profesionálů zapálených do tvorby nejen webových stránek. Nepracujeme v kanceláři, ale každý z nás na volné noze tam, kde to má rád. Díky tomu děláme naši práci opravdu s radostí. To přináší své ovoce i vám, našim klientům! Do projektů dáváme kus sebe a vkládáme do nich velké úsilí! Protože vaše spokojenost je pro nás tou největší pochvalou!

 

V čele celého týmu je Honza s Vaškem, kteří tvoří webové stránky již více než 10 let. Díky tomu perfektně vedou celou realizaci projektu a starají se o hladký průběh zakázky. Součástí týmu je také šikovná grafička a webdesignerka Káťa, která tvoří moderní a přehledný design grafických návrhů. Ve svých podzemních kancelářích se o precizní kód starají naši programátoři Honza s Matějem. Šťávu textům dodává kreativní copywriterka Verča.

Jak přistupujeme k projektům?

Klademe ty správné otázky

Aplikujeme zkušenosti ze stovek projektů

Pomůžeme zaměřit se na to důležité

Zvolíme tu správnou a ověřenou technologii

Vše dotahujeme do konce

Jak postupujeme při tvorbě webových stránek

HV_EW (2)

Zadání a návrh webu

Nejprve potřebujeme pochopit, jak funguje váš projekt či podnikání. Na základě konzultace a analýzy nastavíme cíle naší spolupráce, vytvoříme zadání a návrh architektury webu.

HV_EW (1)

Programování

Dle rozsahu a složitosti projektu zvolíme optimální technologii. S přehledem ovládáme technologie programování pro malé weby i pro komplexní webové aplikace.

HV_EW (3)m

Tvorba designu webu

Zakládáme si na moderním a originálním designu, který zákazníky osloví. Vytváříme přehledné grafické návrhy a umíme se trefit do vkusu klientů!

HV_EW (4)

Copywriting prodává

Pracujeme na tvorbě textu, který hraje důležitou roli v celém procesu. Kvalitní texty na webových stránkách jsou jako velmi dobrý obchodník. Zaujmou, odpoví na hledaný dotaz a nakonec – prodávají!

0
Tým profesionálů
0
let zkušeností
0 +
projektů

Sledujte nás!

Nenechte si ujít, co se u nás šustne!

Kontaktní formulář

Zůstaňme spolu v kontaktu

Umíme efektivně pomoci v online světě.
Napište nám.

11-8

Také nám můžete napsat na e-mail

logo Ewebovky - bílá_modrý podklad

Webové stránky, aplikace a online marketing

Jsme tým profesionálů zapálených do tvorby nejen webových stránek. Více než 10 let vytváříme webové projekty s důrazem na kvalitu a maximální přínos pro klienty.

IČ: 081 75 659
DIČ: CZ08175659

  • 2020 - 2023 Ewebovky s.r.o. - Všechna práva vyhrazena